Hakkımda

tarafından admin
Hakkımda

Bir insana sen kimsin diye sorulduğunda, aşağu yukarı aynı cevaplar gelecektir. Aslen kendisinin özne olduğunun farkında olmaksızın; yaptığı işlerden, arabasından, karısından, çocuğundan bahsetmek bu sorunun yanıtı değildir.

Bana sen kimsin diye soran pek olmadı. Genelde kavgaları hariç tutarsak ömrümüzce sorulacak bir soru da değildir. İnsanlar genellikle birbirlerine; sıkça nasılsın sorusunu sorar, iyiyim yanıtını alır. Aslında soruyu soran da, cevaplayan da bu samimiyetsizlik tiyatrosunu bilir, yine de iyiyim demek kötüyüm demekten daha yeğdir.

Hakkımda söylenecek fazla bir şey var mı bilmiyorum. Medya sektörüne bir şekilde adım atmış olmak dışında hatrı sayılır bir başarım yok -Hakkımda demişken, kendimle alakalı ilk anı 3 yaşıma ait. Annemin yokluğunu fırsat bilerek, mutfak rafına uzanmak suretiyle, fırın kapağına tırmanmış ve fırının kapağını kıracak baskıyı yaparak gerisin geri aşağı inmiştim. Sanırım hakkımdaki ilk başarısızlık, ilk hayal kırıklılığı ya da ilk kaza da bu diyebilirsiniz. Tabi bunu özgeçmiş olarak sunamazsınız.-

Blogumda -blogumda diyorum çünkü Facebook’um da demek ya da İnstagram’ım da demek bana çok yapmacık geliyor, bir başkasına ait olan bir platformda kendime ait bir alanda paylaşılan şeyler hoşuma gitmiyor. -genellikle bence kıymetli ya da yazmaya değer şeyler bulabilirsiniz. Çoğunlukla internet dünyasındaki yabancılaşmama ait şeyler, sıklıkla kurgu ile alakalı karamalar, denemeler ya da kitaplarla ilgili dertlerimi burada tutuyorum.

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Kabul Ediyorum

Gizlilik & Çerez Politikası